Ważne INFORMACJE

DRODZY RODZICE!

• Każde z dzieci otrzymuje indywidualny numer konta bankowego z chwilą przyjęcia do Przedszkola.

• Płatność jest rozliczana w formie bankowej płatności masowej.

• Numery kont są przesłane w e - mailu z rozliczeniem płatności za pobyt i żywienie.

• Płatności są rozliczane z dołu - po zakończeniu miesiąca.

• W Przedszkolu uruchomiony jest system elektronicznej ewidencji pobytu dzieci, na który składa się czytnik - PUNKTUALNIK, karty zbliżeniowe i oprogramowanie CARJO.

• Rodzice codziennie odbijają godzinę wejścia i wyjścia dziecka z przedszkola (rano i po południu).

• Godziny są zliczane przez system z zachowaniem zasady naliczenia opłaty za każdą rozpoczętą godzinę pobytu, w danym dniu.

• Rozliczenie jest sporządzane automatycznie przez aplikacje CARJO i CUI Tabela Żywieniowa.

• Wysokość opłaty za zakończony miesiąc jest przekazana do Rodziców do 5 dnia następnego miesiąca.

• Informacja jest przesłana drogą e - mailową.

E - MAILE DO RODZICÓW

• Aplikacja Tabela Żywieniowa posiada wbudowany moduł do przesyłania wiadomości e - mail.

• Adresy e - mail są wprowadzane przez Użytkownika - Przedszkole.

• Po wybraniu opcji "wyślij" Użytkownik nie posiada podglądu w treść wiadomości.

• Wysyłka e - maili z kwotami odbywa się w sposób zautomatyzowany.

• Prosimy o dokładne sprawdzenie skrzynek e mail (również folderów SPAM, Kosz itp.)

• Jeżeli ktoś z Państwa:
        • nie otrzyma informacji
        • stwierdzi, że mail został usunięty
        • chce dokonać zmiany adresu/aktualizacji:

prosimy o kontakt z intendentką:

Malgorzata.Mikuszewska@wroclawskaedukacja.pl

lub Sekretariat.p048@wroclawskaedukacja.pl

WĄTPLIWOŚCI PAŃSTWA ZWIĄZANE Z POPRAWNOŚCIĄ NALICZENIA:

• jeżeli ktoś z Państwa chce zgłosić wątpliwość co do poprawności naliczenia opłaty, prosimy o kontakt e - mail

• na adresy podane wyżej lub kontakt telefoniczny: 71/ 798 67 92 w. 113.

• Prosimy przed zgłoszeniem reklamacji sprawdzić swoją historię przelewów na koncie bankowym

• Nasz system opłat uwzględnia wszystkie nieuregulowane należności i dolicza je automatycznie do opłaty bieżącej jeśli nie została zaksięgowana wpłata za poprzedni okres płatniczy.

• Posiadamy wydruki wszystkich przelewów i historię naliczenia od początku obecności dziecka w Przedszkolu - ewentualne reklamacje będą rozpatrywane na bieżąco.

• UWAGA!! INFORMACJA O OPŁACIE NIE JEST UDZIELANA DROGĄ TELEFONICZNĄ  ZE WZGLĘDU NA KONIECZNOŚĆ PRZEPROWADZENIA WERYFIKACJI ROZMÓWCY.

• Adresy e - mail podane w Deklaracji i na listach u nauczycielek w grupach zostaną wciągnięte do bazy.

• Adresy, które będą dla nas nieczytelne - nie będą wpisane do bazy do czasu ich poprawy.

• Jedyną drogą poinformowania o wysokości opłat jest e - mail.

• Płatność jest pobierana - za żywienie i pobyt.

• 5 pierwszych godzin pobytu dzieci  3-,4-,5-letnich jest darmowe.

• Dzieci 6-letnie oraz zwolnione ze względu na wielodzietność rodziny - nie płacą za pobyt.

•  KWOTY  NALEŻY  WPŁACAĆ  NA  INDYWIDUALNE  NUMERY  KONT BANKOWYCH  PRZYPISANYCH  DO  KAŻDEGO  DZIECKA!